No hem deixat mai d'avançar

Recentment, la pandèmia s'ha reduït.La demanda del mercat nacional i internacional s'està recuperant i la indústria de la pastisseria expressa una perspectiva positiva i la inversió està augmentant.Estem en el bon camí per introduir diverses línies de producció automatitzades per a safata multi-motlle, paella i safata de graella, etc.per tal d'augmentar la capacitat de producció així com millorar la precisió, la qualitat i la fiabilitat dels nostres productes.Tenim molt bones opinions d'alguns dels principals forners industrials.A més, el nostre equip d'enginyers es dedica a l'R + D per a un procés de producció eficaç i econòmic per fer que el nostre producte sigui més competitiu i guanyar la satisfacció del client.Ara hem optimitzat el procés de producció i funciona bé a la línia de producció.

Només anomena algunes optimitzacions de la següent manera:

1. Actualment, produïm una paella multimotlle, necessitem fer més de 10 eines.En introduir la línia de producció automatitzada, només necessitem menys de cinc eines.I la paella es pot acabar amb menys mà d'obra, eines, cost de material i consum d'energia.

2. Per a les tasses de les cassoles multimotlle, augmentarem la capacitat de producció mitjançant l'ús d'eines grans per al punxonat i la conformació a premsa.

3. Per a la paella, fins ara només podem produir 1-2 tipus de paelles per línies de producció automatitzades.Introduirem una línia més antomatitzada per a alguns dels millors venuts.

4. Optimitzarem el procés de recobriment per garantir el gruix i la durabilitat del recobriment.Per a algunes paelles estàndard i personalitzades, introduirem la línia de recobriment automàtic.

Per al desenvolupament del mercat nacional i internacional, hem creat un nou equip per al contacte directe amb els distribuïdors d'aliments i productes de pa i les fleques de tota la Xina.L'equip està treballant estretament amb el nostre equip existent, la finestra de contacte dels forners industrials per crear més sinergies.A més, l'equip per al desenvolupament del mercat internacional ha reforçat les estratègies de vendes per donar suport als principals clients per desenvolupar el seu mercat mitjançant un esforç conjunt.


Hora de publicació: 22-jul-2021